آردواز درب حیاط

درب ویلایی هخامنشی

این مدل درب ویلایی نیز یکی از پرطرفدارهای انواع درب فلزی حیاط است. هرچند از نظر قیمت می توان آن را کمی گران تر دانست. اما انواع درب حیاط ساده و شیک و یا درب حیاط آهنی ساده نیز وجود دارد.

البته طرح و نقش این درب چیز دیگری است. به ضم بسیاری از مردم و کاربران ارزش این بالا بود قیمت را خواهد داشت.
استفاده از سرستون های تخت جمشید و اساطیری بر روی درب آهنی حیاط منجر به ساخت درب ویلایی هخامنشی می شود. استفاده از این نوع درب فلزی حیاط می تواند خانه شما را منحصر به فرد نشان دهد.

چیزی فراتر از یک درب آهنی حیاط را با انواع درب ویلایی هخامنشی تجربه خواهید نمود.
بخواهید یا نخواهید با استفاده از یک درب آهنی هخامنشی حیاط خانه شما تبدیل به یک نماد در محله و کوچه شما خواهد شد. از این پس برای آدرس دادن، اهالی محله این نماد را به افراد نشان خواهند داد.

ویژگی های منحصر به فرد موجود در درب هخامنشی فلزی باعث شده تا با همان دیدار اول در ذهن همه باقی بماند. نگاه کردن به زیبایی و جذابیت این درب برای بیننده تمامی نخواهد داشت.

درب ویلایی

درب ساختمان قیمت

 

مدل درب حیاط ساده و شیک

برای کاهش هزینه های تمام شده یک درب آهنی حیاط می توان سراغ نمونه های ساده آن رفت. البته استفاده از انواع درب حیاط ساده به معنی شیک نبودن آن نخواهد بود. درب آهنی حیاط از نظر سادگی به دو دسته معمولی و شیک تقسیم می شود.

یک مدل درب حیاط ساده و شیک به اندازه کافی زیبایی و جذابیت دارد که همچنان نمای خانه شما را نیز جذاب تر نشان دهد.

اگر به ضرب المثل قدیمی زیبایی در سادگی است، باور داشته باشید، نمونه های بیسار زیبایی از انواع مدل درب حیاط ساده وشیک موجود بوده که می توانید بسیاری از آنها را در پروژه های انجام شده صنایع فلزی آهنسازان مشاهده نمایید.

ساخت درب حیاط ساده و شیک خانه ها یکی از تخصص های اصلی ما در صنایع فلزی آهنسازان است و بالاترین میزان رضایتمندی مشتریان این ادعای ما را ثابت می نماید.

 

درب حیاط ساده آهنی

آخرین مدل و نمونه ای از درب ویلایی و درب فلزی نفر رو که قرار بر معرفی آن داریم، درب حیاط ساده آهنی است. این نوع درب فلزی خانه در ساده ترین حالت ممکن طراحی و ساخته می شود و بیشتر از جنبه زیبایی روی امنیت آن کار شده است.

میزان آهن به کار رفته در آن البته در کمترین حالت ممکن قرار ندارد اما کمترین دستمزد برای ساخت آن به دست صنعتگر خواهد رسید.
برآورد هزینه میان درب حیاط ساده آهنی و برخی مدل های توری دار دری حیاط ساده وشیک این درب را از رده ارزان ترین درب ویلایی فلزی خارج می سازد.

 

درب ویلایی

قیمت درب حیاط

قیمت درب ویلایی

قیمت درب ویلایی با توجه به جنس آهنی آن ارتباط مستقیم با قیمت آهن این فلز با ارزش و پرکاربرد در جهان دارد.

دستمزد ساخت و نصب یک درب ویلایی در مقابل قیمت در درب فلزی ساده حیاط عدد خیلی زیادی نیست.

شما بیشتر برای بهینه سازی قیمت درب فلزی حیاط خانه خود باید به دنبال کمینه تر کردن آهن مورد استفاده در آن باشید.

البته این موضوع نباید منجر به کاهش امنیت این نوع درب در خانه شما شود.
به هر حال عبور و مرور اصلی افراد از درب فلزی حیاط خانه شما بوده و کاهش امنیت و ایمنی آن اصلاً حس جالبی نخواهد بود و می تواند خانه شما را تبدیل به هدفی ارزشمند و راحت برای سارقان نماید.

اما با این وجود قیمت درب حیاط آهنی ساده کاملاً قابل کنترل بوده و یک سازنده خوب و زبردست می تواند با ترفندهایی این قیمت را برای شما به حداقل ممکن برساند.

می توانید از آهنسازان با 09128700940 این درخواست را داشته باشید.

درب ویلایی حیاط

درب آهنی ساده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *