حفاظ آکاردئونی

انواع حفاظ آکاردونی

 

حفاظ آکاردونی در انواع و شکل های مختلفی ساخته و تولید می شود. در این متن قصد داریم برخی از پرکاربردترین و به روزترین انواع درب فلزی آکاردونی را با هم مرور کنیم. درب آکاردونی سه گل را می توان معروف ترین نوع درب آکاردونی دانست. این نوع از درب آکاردونی به سه ردیف گل در پایین، بالا و میانه درب آکاردونی ساخته می شود.

علت نام گذاری حفاظ آکاردونی و درب های فلزی ایمنی ساختمان ها و خانه ها بیشتر به دلیل نوع ساخت آنها و شباهت هایی که هب پدیده های طبیعی دارند، انتخاب می گردد. نرده آکاردونی سه گل به دلیل جذابیت هایی که از دیرباز برای کاربران داشته تبدیل به یکی از پرطرفدارترین انواع این نوع درب فلزی ساختمان شده است.

 

 

 

محافظ درب ساختمان

قیمت درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردونی

 

قیمت حفاظ آکاردونی برای انواع آن کمی متفاوت است. هزینه دستمزد، هزینه آهن مورد استفاده برای ساخت و برخی اکسسوری های دیگر که برای ساخت درب آکاردونی لازم است را باید لحاظ کنیم تا بتوانیم قیمت نهایی آن را به دست بیاوریم. بهترین راه برای تعیین قیمت درب آکاردئونی مشورت با یک مشاور و صنعتگر تخصصی است. 09128700940 برای شنیدن نظرات و مشاوره های شما آماده است.

البته قیمت های بسیار متنوعی از ساخت، نصب و خرید درب آکاردئونی در بازار خواهید شنید که تفاوت هایی عمده ای که در آنها وجود دارد، بیشتر مربوط به هزینه ساخت و البته نوع و میزان آهن به کارر فته در آن می باشد.

استفاده از درب فلزی آکاردئونی دست دوم یکی از راه های کاهش هزینه های تهیه این درب ایمنی است که البته نیاز به فروشنده قابل اعتماد دارد که نمونه بی مصرف آن را روی دست شما باقی نگذارد.

 

حفاظ آکاردئونی قیمت

قیمت درب آکاردئونی

مزایای درب آکاردونی

درب آکاردونی وظیفه محافظت خانه و مغازه شما را در برابر ورود افراد متفرقه دارد. وقتی خانه خود را برای مدتی ترک می نمایید، درب آکاردئونی هنوز آنجاست تا از خانه شما محافظت نماید. نبود این درب خانه شما را تبدیل به یک هدف بزرگ برای سارقان خواهد کرد.

 

حفاظ آکاردئونی

حفاظ ساختمان درب آکاردئونی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *