درب های ویلایی

افرادی که در کار های ساختمانی مهارت دارند می دانند که در هر ساختمان پس از دیوار چینی و سقف زدن درب برای ساختمان جزء یکی از مهم‌ ترین و واجب ترین کار ها می باشد چرا که داشتن درب در هر منزل ایجاد حس امنیت ، حریم شخصی و هم چنین زیبایی را به منزل شما هدیه می دهد و آسودگی خاطر را برای صاحبان آن منزل به ارمغان می آورد و چه بسا که این درب ها از نوع درب های ویلایی باشند .

انواع درب ها:

درب های چوبی ؛ درب های آهنی ؛ درب های فلزی و هم‌ چنین درب های ویلایی جزء درب های اصلی هر ساختمان به شمار می آیند . هم اکنون  در رابطه با درب های ویلایی مختلف سخن می گوییم و تا حدودی هر کدام از  آن ها را برای شما معرفی خواهیم کرد  تا بتوانید با اطلاعات کافی آن ها را بنا به سلیقه خود انتخاب و خریداری کنید .

اولین درب که توجه بیننده ها را به خود جلب می کند درب فرفورژه و پس از آن آکاردئونی ؛ درب دارای قاب و پنل ؛ درب آهنی ؛ درب چوبی ؛ درب با وادار افقی و عمودی می باشند . هر کدام  از این درب ها برای مکان  های مختلفی قابل استفاده هستند .

درب ویلایی

درب ویلایی

درب فرفورژه :

اولین چیزی که در ساختمان و ویلا ها مخاطبان را به سمت خود می کشاند درب آن است . شاید برای شما این اتفاق پیش آمده باشد که آدرس دقیق مکانی را ندانید و از رنگ درب و حالت و شکل درب ورودی برای مخاطب خود توضیح دهید و از این طریق آدرس ویلای مورد نظر را به فرد بدهید . در ساختمان های ویلایی چنین اتفاقاتی کاملا عادی است چرا که درب های ویلایی  کماکان نشانه خوبی برای پیدا کردن آدرس مورد نظر است .

این نوع درب دارای یک سیستم قوی جهت حفاظت از منزل شما است به صورتی که می توان گفت حتی مهم نیست که برای ساختمان معمولی استفاده شود و یا این که برای ویلا بلکه کیفیتی که در ساخت این درب به کار گذاشته شده است مهم است .

درب ویلایی

درب ویلایی

نکات قابل توجه :

یکی از نکات کلیدی برای انتخاب درب های ویلایی اطمینان خاطر در ارتباط مقاومت و هم چنین ضد ضربه بودن این نوع درب ها می باشد . جنس مورد استفاده برای ساخت این درب ها باید کاملا مرغوب باشد و جنس بی کیفیت برای این درب ها به هیچ عنوان نباید انتخاب شود چرا که از بین رفتن آن بسیار ساده می باشد .

اندازه این درب ها نیز مهم است این درب ها باید در ارتفاع و اندازه و سایز مناسب طراحی شوند تا هر کس نتواند وارد ساختمان شود . درب های ویلایی باید به گونه ای باشند که ورود افراد را کمی سخت کنند و اجازه این را ندهند که فردی بتواند از آن ها بالا رود پس ارتفاع زیادی برای درب های ویلایی باید در نظر گرفته شود .

شرکت آهن سازان در تولید و اجرا درب های ویلایی فرفورژه سابقه در خشانی را از خود برجای گذاشته است .کارشناس های این شرکت تمام توان خود را به کار گرفته اند تا رضایت شما مشتریان عزیز را جلب کنند.تمامی متریال استفاده شده درجه یک بوده و استاندارها نیز به خوبی رعایت شده اند.