نرده پنجره

نرده پنجره را می توان بخشی از اجزای به کار برده شده در ساختمان خواند که امنیت کسانی که در آنجا سکونت دارند را فراهم خواهد کرد. از زمان های پیش استفاده کردن از نرده و حفاظ رواج داشته است اما اکنون با شیوه های جدیدتری از آن روبرو هستیم. نرده پنجره را می توان در سه دسته تقسیم بندی کرد که هریک از آن ها را اختصارا برای شما توضیح خواهیم داد.

 

نرده پنجره پروفیلی

در این دسته از طرح های چندان درهمی استفاده نمی شود و ما با کلاف هایی برخورد خواهیم کرد که به صورت افق و عمودی دریکدیگر فشره شده اند.البته باید این نکته را افزود که سادگی آن ها  بدین معنا نیست که  از مقاومت پایینی برخوردار هستنند و تنها موضوعی که باید آن را در ساخت این نرده ها لحاظ کرد این است که باید به فاصله قرار گیری بین تیغه های  توجه نمود تا افرادنتوانند از آن عبور نمایند که شرکت آهن سازان چندین دهه در ساخت نرده و حفاظ  تجربه داشته است و تمامی نکات را به خوبی به کار برده است.

نرده پنجره

نرده پنجره

 

نرده استیل پنجره

این دسته در ساختمان هایی با تعداد طبقات زیاد به کار می رود. این نرده ها بسیار مقاوم هستند و همینطور می شود گفت که آن ها در برابر عوامل خارجی همانند باد و باران در امان خواهند ماند و صدمه ای نمی بینند. شستوی آن ها نیز بسیار راحت خواهد بود. این حفاظ به خاطر مقاومت بالایی که دارا می باشد مانع از ورود دزدها و همچنین در طبقات بالا مانع از پرت شدن کودکان خواهدشد.

شرکت آهن سازان از معتبرترین شرکت ها در ساخت و اجرا حفاظ استیل می باشد. این شرکت علاوه بر فراهم کردن مقاومت بسیار بالا در قیاس با حفاظ هایی از جنس آهن طراحی بسیار زیبایی را برای آن ها در نظر گرفته است. نرده استیل پنجره از طرح و رنگ های بسیار متنوعی تشکیل شده است و متناسب با نمای بیرونی منزل شما و آنچه که می پسندید کارشناس ها در شرکت آهن سازان به شما پیشنهادهایی را خواهند داد.

نرده پنجره استیل  از دودسته استیل مصلح و استیل معمولی تشکیل شده است. نام مستعار استیل مصلح استیل بانکی می باشد. این موضوع بدین علت است که این نرده پنجره دارای استحام بالاتری می باشد و در آن از لوله هایی نازکتر و یا میلگرد استفاده شده است. نرده پنجره استیل معمولی دارای مقاومت کمتری می باشد زیرا با پیچ رول پلاک به دیوار اتصال داده شده است.اما ظاهر آن بسسیار براق می باشد و زیبای منحصر به فردی را برای خانه شما به ارمغان می آورد.

نرده پنجره

نرده پنجره

 نرده فرفورژه پنجره

متریال برتر در ساختن حفاظ پنجره را می توان فلزها نامید.همچنین فرفورژه نسل تازه در حفاظ های فلزی می باشد. این دسته دارای تنوع بسیار بالا طرح و شکل های بسیار زیبایی می باشد و قیمت آن بسیار مناسب است.  این موارد به عاملی تبدیل شده تا مشتری های زیادی را به سمت خود جذب نماید.ظاهر به کار رفته دراین نرده پنجره به قدری شیک و زیباست که باورش سخت است حفاظ امنیتی باشد.

در رابطه با مقاومت نرده پنجره فرفورژه نظرهای مختلفی داده می شود. اما در حقیقت هم این نوع  می تواند ازاستحکام بسیار بالا و هم از نظر مقاومت در سطح بسیار پایینی قرار داشته باشد و این موضوع مستقیما با طرحی که شما انتخاب می کنید رابطه دارد.

طرح هایی که بر روی فرفورژه هستند توسط دستگاه های صنعتی و با کیفیت پیاده سازی می شوند. ساخت درست و اصولی  آن نیز نیازمند جوشکاری با مهارت بالا می باشد. طرح های از پیش ساخته ای نیز از این دسته وجود دارند که بر روی تمامی پنجره ها می توان از آن ها بهره برد. در کل می شود گفت که اگر ساخت آن ها درست و اصولی باشو و از متخصصین حرفه ای استفاده شود مقاومت آن ها بسیار بالا می باشد. در این زمینه کارشناس های آهن سازان می توانند شما را راهنمایی کنند.

نرده پنجره

نرده پنجره

کلام آخر

شرکت آهن سازان هر سه مورد عنوان شده را با مرغوب ترین مصالح و در طرح های متنوع در دسترس شما عزیزان قرار خواهد داد تا متناسب با سلیقه و انچه که بدان نیاز دارید دست به انتخاب درستی بزنید.این شرکت با داشتن طراح هایی حرفه ای در این زمینه از برترین ها به شمار می رود.